Ve čtvrtek 18. června proběhlo v SKC ve Starém Městě tradiční slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku naší školy.
V 15 hodin na pódium nastoupily třídy 9. A s třídní učitelkou Kateřinou Jurčičkovou, 9. B vedená třídní učitelkou Renatou Tomíkovou a první část programu uzavřela třída 9. E s třídní učitelkou Petrou Magdálkovou.
Druhý blok slavnosti začal v 17 hodin. Představila se třída 9. C, kterou provázely dvě třídní učitelky – Renata Vaňková a Miroslava Oharková-Foltýnová. Na závěr vystoupila třída 9. D s třídní učitelkou Renatou Hájkovou.
Žáci si pro své spolužáky, rodiče i pedagogy připravili vzpomínková videa, slavnostní proslovy a poděkování třídním učitelkám. Program vyvrcholil společnou písní, která symbolicky uzavřela jejich devítiletou školní cestu.
K absolventům promluvili také ředitel školy a starosta města, kteří jim předali pamětní listy.
Všem absolventům přejeme mnoho úspěchů na jejich další životní cestě, radost z nových výzev a odvahu plnit si své sny. Ať na léta strávená na naší škole vzpomínají s úsměvem a daří se jim ve studiu i v osobním životě.