Cesta za pokladem

V pondělí 27. 6. se žáci 3.B a v úterý 28. 6. žáci 3.C vydali hledat poklad. Cesta byla náročná, čekalo nás plnění několika úkolů, které byly zašifrovány ve vzkazech. Podle daných indicií jsme navštívili několik stanovišť. V potravinách u paní Hráčkové jsme hádali počet rohlíků v bedně, u pana starosty skládali znak Starého Města, na Městské policii vysvobozovali paní učitelky z pout a zapáskovali policejní parkoviště, zazpívali písničky v cukrárně Nino,

pomáhali řidiči kamionu spočítat oka řetězu, a nakonec jsme vylovili poklad z řeky Moravy.

Všechny děti na prvním záchytném bodu dostaly vybavení na cestu (baťůžky a kšiltovky).

Během hledání byla zajištěna zdarma u paní Hráčkové sladká odměna a v kavárně Nino Espresso dostaly obě třídy točenou zmrzlinu.

Velké poděkování patří paní Lipovské za skvělou přípravu a organizaci celé akce a štědré sponzorské dary.

Sdílejte!