Projektový týden cirkusu HAPPY KIDS

V týdnu od 13. – 17.6. nám přijel cirkus HAPPY KIDS zpříjemnit poslední strávené dny ve škole. Po pondělním představení lektorů jsme se rozdělili do příslušných oddílů. Na týden jsme si vyzkoušeli, jaké to je být klaunem, provazochodkyní, hercem v černém divadle, artistou, žonglérem, kouzelníkem nebo fakírem. Nácvik na představení probíhal pouhé dva dny. I za tak krátkou dobu jsme se vše naučili. A doslova jsme zazářili jako skutečné hvězdy manéže. Ve čtvrtek proběhla premiéra pro školu a veřejnost. V pátek jsme projektový týden zakončili derniérou. Kdo by nám ale o tomto projektu mohl říct víc než samotní účinkující?

Do cirkusu jsem šla, protože jsem chtěla vyzkoušet něco jiného a zajímavého. Cirkus HAPPY KIDS mé očekávání splnil úplně na maximum. Poznala jsem mnoho hodných lidí a nových kamarádů. A hlavně nej trenéry. Jestli budu mít další možnost se do cirkusu přihlásit, tak to na sto procent udělám. Bylo to velmi dobré ozvláštnění školního roku. Děkuji Vám!

                                                                                                   Anna Marie Kotačková, 4.C

 

Je to určitě nová zkušenost, která mě mile překvapila. Cirkus HAPPY KIDS je velmi originální projekt, kde se naučíš neuvěřitelné věci za dva dny. Smekám před tímto cirkusem! Trenéři a trenérky jsou velice milí. Můžeš si vybrat nácvik jakéhokoliv představení. Ať si vybereš cokoliv, vše si maximálně užiješ. Když se vám taková příležitost naskytne, neváhejte a vyzkoušejte. Nadchlo mě to až tak, že si hrazdu pořídím i domů. Nikdy nebudu litovat toho, že jsem se do cirkusu přihlásila.

                                                                                                  Zuzana Fuglíková, 4.C

  

Sdílejte!