O pohár starosty Uherský Brod

Dne 15.6. se žáčci 1.stupně, zástupci 2.,3.,4. a 5.tříd  (děvčata i chlapci) vypravili na atletické závody do Uh. Brodu, na atletický areál Základní školy pod Vinohrady.

Závodilo se v běhu na 60 m. Druháčci bojovali ve skoku dalekém z místa, třeťáci házeli medicimbalem 1 kg. Žáci 4.tříd házeli do dálky tenisovým míčkem a páťáci měli zastoupení ve skoku dalekém z rozběhu. Do celkového hodnocení  se zapsala štafeta složená ze čtyř zástupců. Byla to pro nás premiéra a moc jsme si to společně užili. Náš tým byl oslaben o jednoho účastníka, ale i tak jsme vybojovali v jednotlivcích krásná dvě první místa v běhu na 60 m. Miriam Němčická 2.C a Anna Marie Kotačková 4.C.  Anička Kotačková zabodovala také v hodu míčkem a zajistila si stříbrnou medaili.

Matěj Olšák z 5.C také zabodoval a z 18 atletů byl 7. na běh 60 m, skokem do dálky si skočil pro 6.místo. Ondřej Bukvald ze 4.C si vyházel také krásné 6. místo. 5. místo si zapsal Richard Vecl z 3.A hodem medicimbalem 1 kg. Další atletkou, která byla součástí týmu ZŠ St. Město, byla Magda Polnarová z 5.B a Kristýna Kachtíková ze 3.A. Všechny výsledky se spočítaly (oslabeni o jednoho účastníka) a nás posunuly z 18 týmů na 13. místo. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci a skvělé výsledky! Budeme se těšit na další ročník.

Sdílejte!