Opětovný trojnásobný úspěch, tentokrát ve výtvarné soutěži Ex libris!

V letošním roce se nám opakovaně potvrdilo, kolik žáků máme nadaných i po výtvarné stránce. Už podruhé se nám podařilo získat tři ocenění v rámci jedné soutěže.
Knihovna BBB v Uherském Hradišti každoročně vyhlašuje výtvarnou soutěž Ex libris, která je vždy s nějakým podtitulem – letos jím bylo „Aby ze světa nevymizela radost“. Při tvorbě této malé knižní značky mohou žáci využít libovolnou techniku, ale vždy je především důležitá originalita pojetí tématu.
Do soutěže se zapojuje velké množství škol z okolí a velice nás těší, že naše děvčata dokázala v takové konkurenci obhájit krásná místa a mohla si v pondělí 13. června v Kině Hvězda převzít zasloužená ocenění.


V rámci kategorie „starších žáků“ získaly Adéla Hastíková z IX.D a Natálie Geryšerová ze VII.A krásné 3. místo, čestné uznání si odnesla Zuzana Husaříková z IX. B.

Holkám moc gratulujeme a přejeme další úspěchy i v nadcházejícím studiu.

Sdílejte!