Rozloučení s 9. ročníky

„Dovolte mi, abych Vás srdečně přivítala v den, kdy se loučíme s deváťáky, v den, který je pro nás jedním z posledních, kdy jsme takto všichni pohromadě. Pro Vás je to den jako každý jiný, ale pro nás končí krásné čtyři roky na této škole s tak úžasnými lidmi jako jsou právě moji spolužáci. Zažili jsme spolu spoustu zábavy, dobrých i špatných zážitků, ale věděli jsme, že jednoho dne to všechno skončí. A ten den právě nastal.“

Právě tak začal jeden z proslovů 9. ročníků, které se přišly v úterý 29. 6. 2021 rozloučit s naší Základní školou ve Starém Městě. Na jejich cestu životem je vyprovodily jejich třídní učitelky: 9. A – Jarmila Balážová, 9. B – Ivana Burešová, 9. C – Viera Valíčková, 9. D Jitka Kardosová. Žáci si připravili pro své rodiče video plné zážitků, proslov, poděkování vyučujícím i společnou píseň. Učitelé zavzpomínali na čas strávený se svými žáky.

Nezbývá nám. Než jim na jejich další životní cestě popřát hodně štěstí, úspěchů a spokojenosti v následujícím studiu i životě.

 

 

 

 

 

 

Sdílejte!