Čestné uznání pro Lindu Olšákovou

Také letos vyhlásila Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti literární soutěž Píšu povídky, píšu básně…tentokrát na téma Labyrint světa, Komenský a ráj knížek.
Jaké by to bylo, kdyby místo paní učitelky/pana učitele vešel do třídy Jan Ámos Komenský? Jak by vypadala má škola snů? Ideální školní den? Jaké by to bylo být učitelem/učitelkou? Jak by měl vypadat nejlepší učitel/učitelka?
To jsou jen některá témata, nad kterými se mohly děti zamýšlet.

Do soutěže bylo celkem přihlášeno 188 básní a povídek. Z tohoto velkého počtu byla vybrána a Čestným uznáním i věcným dárkem ohodnocena práce naší žačky Lindy Olšákové ze 6.A. Linda psala zamyšlení nad tím, jak by měl vypadat ideální učitel. Její povídka je vlastně hezkou zpětnou vazbou pro nás kantory a rozhodně nám přináší i inspiraci pro další práci.
Lindě velmi blahopřejeme.

 

Sdílejte!