Tajemná zákoutí budovy č. 1000

Noční život školy velmi zajímal žáky 5.C, proto se rozhodli přespat v jedné z jejích budov. Ve čtvrtek 30. května si děti sbalily batohy a spacáky, opustily domácí pohodlí a vydaly se  za dobrodružstvím do tříd, které se pomalu začaly halit do tmy. S nebývalým nadšením a spoustou buchet se nastěhovaly do školy. Po zabydlení následovaly hry a noční prohlídka potemnělé budovy. A to se teprve začaly dít věci. Mladí nocležníci cestou potkávali čarodějnice a věřte nevěřte, i medvěd tam byl. Nadpozemské bytosti začaly děti zkoušet z vlastivědy, matematiky, poznávání bylin, lukostřelby a dokonce byly nuceny lovit šváby do polévky.

 

Nemilosrdným testováním vědomostí, dovedností i odvahy všichni prošli na výbornou a uložili se do pelíšků. Spát se moc nechtělo, ale nedalo se nic dělat. Ráno přece začíná vyučování.

Obrovské poděkování náleží rodičům, kteří obětovali svůj spánek a připravili dětem úžasný zážitek.

Sdílejte!