Mc Donald´s Cup – okrskové kolo

Dne 29. 4. se odehrálo okrskové kolo Mc Donald´s Cupu mladších žáků. Družstvo ve složení Masarik Petr, Tureček Vilém, Dvořák Tobiáš, Bureš Adam, Vybíral Tomáš, Šišlák Jakub, Štanglová Adriana, Horkel Matyáš, Otáhal Jan, Štípa Jakub a Bukvald Adam, hrálo s velkým nadšením, ale nestačilo to na finále.

 

Zato druhý den 30.4. nastoupilo družstvo starších žáků ve složení: Matoušek Petr, Cícha Martin, Koutník Tobiáš, Vávra Vojtěch, Hastík Ondřej, Hastík Jakub, Přikryl Adam, Huňka Michal, Tuček Sebastian, Kaštánek Adam a Špatný David, které se probojovalo do semifinále. Poté se hrálo finále o 3. místo. Náš tým nestačil na tým z Hluku a po patnácti minutách hry prohrál. Obsadil  tak pomyslnou bramborovou příčku, ale vybojoval postup do okresního kola, které se koná v úterý 7.5. od 9 hod. na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti. Přijďte se na naše fotbalisty podívat!

Sdílejte!