Návrh názvů nových ulic

Těsně před vánočními prázdninami se našemu žákovskému parlamentu dostal do ruky zajímavý úkol. Tamější město nás oslovilo s následujícím zadáním – navrhnout názvy ulic do nově vznikajícího osídlení v areálu bývalého školního hospodářství. Úkol se nám velmi zalíbil, přestože nebyl pro nás tím nejsnadnějším. Líbil se nám zejména proto, že i my, žáci, můžeme jednou bydlet v nově vznikající části  Starého Města.

Jedná se o pět ulic podle následujícího plánku.

V tomto týdnu jsme od vás vysbírali vaše náměty a vybrali k předložení tyto názvy:

  1. 1. Březová alej
  2. 2. Příčná
  3. 3. Zemědělců
  4. 4. Bálešácká
  5. 5. Zafúkaná

 

Na město zasíláme i další vaše nápady – Slaměná, Sedlácká, Rolnická, K Farmě a Kovářská ulice.

Samozřejmě náš návrh přejde přes Komisi pro územní rozvoj, dále pak přes Radu města a nakonec má konečné slovo zastupitelstvo. Držte tedy palce, ať se vaše návrhy na městě líbí stejně, jako se líbily nám.

Moc vám děkujeme za spolupráci!

Váš ŽP

 

Sdílejte!