Okrsková kola halové kopané a florbalu

V pátek 16. listopadu se naši mladší kluci zúčastnili florbalové ligy. Kluci se především seznamovali s větším hřištěm a získali 5. místo. Podlehli Gymnáziu Uherské Hradiště 2:1 a ZŠ UNESCO 2:0. V posledním zápase porazili ZŠ Kunovice U Pálenice 3:1.

Složení týmu: Patrik Pelikán, Pernička Víťa, Max a Emma Čechovi, Martin Hampala, Pavel Jančo, Jáchym Gilk, Ondra Koubek.

Starší kluci nastoupili v halové kopané na Širůchu proti ZŠ Polešovice, kterou porazili 3:0. Následně těsně prohráli se ZŠ Pálenice 1:0 a ZŠ Sportovní 7:0. Chuť si spravili zápasem o třetí místo, kdy porazili 5:0 ZŠ Pálenici.

Složení týmu: Michal Pavlínek, Dominik Hejda, Marek Popelka, Filip Horák, Vojtěch Paška, Michal Kolář, Jakub Janoušek a Kryštof Kejř.

Všem hráčům děkujeme za reprezentaci školy.

 

 

 

Sdílejte!