Velký dětský volejbalový turnaj Kroměříž v barvách

3. a 4. listopad znamenal pro staroměstské minivolejbalisty a minivolejbalistky zahájení turnajové volejbalové sezony. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 týmů, z nichž 6 si odbylo svoji premiéru. Všechna družstva podala vynikající výkony.

V sobotu 3. listopadu soutěžili minivolejbalisté červeného minivolejbalu. V této kategorii hrálo celkem 14 družstev. Nás reprezentovaly 2 týmy. Mimořádně se dařilo Adamovi Bukvaldovi a Ondrovi Novákovi, kteří v této kategorii startovali podruhé a  hned se jim podařila vybojovat zlatá medaile. Druhý tým ve složení Vojtěch Nedoma, Simona Nedomová a Evelína Tichá měli v této kategorii premiéru a získali krásné 5. místo.

Neděle 4. listopadu se nesla ve znamení oranžového a žlutého minivolejbalu. V kategorii oranžového volejbalu se utkalo 28 družstev. Nás reprezentovala 4 družstva a všechna si odbyla svoji premiéru. Podařilo se nám získat 12. místo (Anežka Kambová, Kristýna Slámová), 14. místo (Štěpán Bartošík, Agáta Valentová), 17. místo (Jiří Horváth, Filip Haša) a 25. místo (Anežka Slavíková, Barbora Perničková).

Volejbalové zápolení uzavírala kategorie žlutého minivolejbalu, ve které se sešlo 17 týmů. Tým složený ze zkušených hráčů Kláry Hrudňákové a Lukáše Neubauera získal 3. místo. Poprvé startovaly i Anna Třetinová a Karolína Klaudová a hned vybojovaly 4. místo

Všem hráčům i hráčkám děkuji za krásné sportovní výkony. Ráda bych poděkovala i rodičům za spolupráci a podporu našich malých volejbalistů a volejbalistek.

Lýdie Podhrázká

Sdílejte!