Úspěchy našich žáků u zkoušky KET for schools

S velkým nadšením se ve středu 17. října pustilo 32 žáků do písemných testů Cambridge KET for Schools. První část, hodinu a patnáct minut, vypracovali žáci část reading a grammar in use, kde si ověřili své znalosti gramatiky a slovní zásoby. Poté je čekalo ještě dvacet minut poslechu čtyř různých testů, ale i to zvládli v pohodě a se štastným koncem.

Výsledky překvapily jak žáky tak vyučující. Nejlepšími  žáky  z  VIII.ročníku jsou jmenovitě:

1.Denisa Pavlicová (VIII.C) 88 %

2. Matyáš Bardoň ( VIII.C) 85 %

3. Ondřej Číhal  (VIII.C) 81 %

a Jančová Tereza (VIII.C), Karolína Čápková (VIII.C) a  v  VII.ročníku vynikající Jakub Hejduk (VII.B) s 78 %! Výborný výsledek na žáka VII.ročníku.

Srdečně blahopřejeme Všem. Vynikající začátek školního roku.

before

after

 

Sdílejte!