Sonja Reinecke

Německá studentka, která tento týden obohatila naše hodiny anglického i německého jazyka. Sonja celý týden bydlela v hostitelské rodině a navštěvovala naši školu. Zapojila se i aktivně v představení anglického divadla The BEAR a ukázala tak studentům všechny své talenty. Sonja je výborná v anglickém jazyce, krásně maluje, aktivně trénuje karate a miluje sushi.

Protože pochází z rodiny Němce a Američanky, její výslovnost byla téměř dokonalá. Přijela k nám z německého gymnázia Michael-Ende-Gymnasium blízko Dusseldorfu. Našim žákům napsala tento krátký vzkaz a nakreslila obrázek. Svou návštěvou nás velmi motivovala ke studiu cizích jazyků.

Hi my name Sonja Reinecke and I’m an exchange student from the Michael-Ende-Gymnasium in Germany. The time I spent in your school teaching was really fun. I was so nervous of giving my presentation about my home to so many people, but your interest and your kindness made it an awesome experience! I hope that you continue learning English and German so well and maybe you’ll take part in an exchange to Germany too one day ☺  !!!

Sdílejte!