Den jazyků pro II. stupeň

Ve středu 10.10.2018 se konalo druhé divadelní představení The BEAR Let´s go travel show pro VI. a VII. ročníky naší školy. Toto představení bylo opět edukativní a zábavné. Výbornou roli sehrál MARTIN, americký herec se skvělou výslovností, který svým výkonem pobavil malé i velké diváky.

Toto představení bylo zaměřeno na život ve Velké Británii, pokrylo témata jako je anglická snídaně, fotbal, přátelství, cestování letadlem, památky a pamětihodnosti, hlavní město Londýn a nechyběl ani spisovatel William Shakespear. Žáci se smáli, tleskali a nadšeně se zapojovali. Toto 50minutové představení bylo pro jejich pozornost v cizím jazyce přesně na hranici vnímání. Divadlo bylo velmi dobře připraveno a určitě budeme i v příštím školním roce pokračovat ve spolupráci.

Sdílejte!