Beseda s herci Slováckého divadla

V úterý 11. září poctili žáky 6. ročníku svou návštěvou herci Slováckého divadla.Na této besedě se žákům představili herci David Vacke, Tereza Hrabalová a p. Monika Kalinová,  která zajišťuje školní představení, žákovské a studentské předplatné. V první polovině této besedy byli žáci obeznámeni s jednotlivými školními představeními v rámci žákovského předplatného. Avšak obsah her žákům nebyl vyzrazen, ale pouze lehce naznačen. Přeci jen není nad přímý zážitek z divadelního představení. Na konci besedy se žáci dozvěděli i informace z hereckého zákulisí, konkrétně jak dlouho se vůbec zkouší jedna hra a taky jak je náročné naučit se dlouhé texty. Trénink dělá mistry, i když stojí mnoho úsilí.

Tímto děkujeme návštěvě ze Slováckého divadla za jejich čas a tak jak oni, i žáci se zajisté budou těšit na brzké setkání v divadle.

 

Sdílejte!