Informace k adaptačním pobytům 6. ročníku

V měsíci září se uskuteční adaptační pobyty žáků 6. ročníku, kde budou probíhat seznamovací aktivity za účelem sblížení třídního kolektivu a lepšího vzájemného poznání se.

Pobyty se uskuteční po jednotlivých třídách v následujících termínech:

17.–18. 9. 2018 – 6. A

19.–20. 9. 2018 – 6. B

24.–25. 9. 2018 – 6. C

26.–27. 9. 2018 – 6. D

Pedagogický dozor budou dělat třídní učitelé jednotlivých tříd a další vyučující. Cena pobytu je
850 Kč. V ceně je zahrnuta doprava vlakem tam i zpět, ubytování a stravování. Časové odjezdy
a příjezdy jsou pro všechny třídy stejné (sraz nejpozději v 8:15 na vlakovém nádraží ve St. Městě, odjezd vlaku v 8:33; příjezd bude následující den odpoledne cca v 15:30 opět na vlakové nádraží).

V penzionu je zajištěna plná penze + svačiny (v den příjezdu se začíná obědem, je třeba dětem sbalit dopolední svačinu a pití).

A co všechno si sbalit na adapťák? Doporučený seznam věcí je následující: pouzdro (pastelky, fixy, propisky, nůžky), pohodlné sportovní oblečení (i nepromokavé), vhodná obuv (nepromokavá), pláštěnka/bunda do deště či deštník, sluneční brýle, pokrývka hlavy, ponožky, spodní prádlo, oblečení a obuv na volný čas v penzionu (pohodlné triko, tepláky, přezůvky), hygienické potřeby (kartáček, zubní pasta, sprchový gel, hřeben, krém na ruce, kapesníky), ručník, popř. menší kapesné. Nezapomenout především zdravotní průkaz pojištěnce (může být i kopie) a léky (pokud dítě pravidelně užívá). Další případný a potřebný seznam věcí doplní třídní učitelé – záleží na připraveném programu.

Sdílejte!