Rozloučení s 9. ročníkem

„Sešli jsme se tu, abychom společně zavzpomínali na ty nejlepší chvíle na této škole. Vědomostí se do našich hlav dostávalo opravdu hodně, ale i přesto je zážitků mnohem víc.
Jako malí prvňáčci jsme se do školy těšili, ale postupem času se z toho stával jakýsi otravný zvyk, kdy jsme měli čím dál větší chuť hodit budíkem o zeď nebo chodit místo učení ven. I tak se nám ale s každým školním dnem naskytovala příležitost k upřímnému smíchu díky vtipům spolužáků a učitelským hláškám.“

Právě tak začal jeden z proslovů 9. ročníku, který se přišel ve čtvrtek 28. června rozloučit
se základní školní docházkou a svými učiteli do Společensko-kulturního centra ve St. Městě. Kromě proslovů či úvah nad tím, co žákům škola dala a vzala, zazněla také krásná poděkování vyučujícím i vzpomínky učitelů na čas strávený se svými žáky. Slovem provázela Mgr. Ivana Burešová, o hudební doprovod se postarala cimbálová muzika a sbor školy, který na vystoupení připravil Mgr. Jan Zábranský. K budoucím studentům středních škol promluvil také pan starosta Josef Bazala a ředitel školy Josef Jurnykl, pro kterého to bylo poslední rozloučení se žáky po 28 letech ředitelské práce. Nezbývá nám, než našim žákům popřát hodně úspěchů, spokojenosti a štěstí v následujícím studiu a životě.

Video IX.A

Video IX.B

Video IX.C

Sdílejte!