Olympiáda v anglickém jazyce 1. stupeň

Koncem června se žáci 5. tříd mohli zúčastnit Olympiády v anglickém jazyce. V jazykové učebně se sešlo celkem 22 nadšenců, aby navzájem porovnali své komunikační dovednosti. Nejprve se měl každý z účastníků představit a krátce o sobě popovídat.

Následovala básnička a na závěr si vylosovali obrázek, který měli za úkol popsat. Tento ročník začínal s výukou angličtiny až ve třetí třídě, přesto všichni zúčastnění podali výborné výkony. Chtěli bychom vyzvednout především vystoupení Elišky Roslerové a Davida Pořízka, pěkný projev měli Matyáš Bílek a Aneta Šléglová, Vojtěch Večerka, Kamila Holčíková a Adéla Hastíková. Pochvala ovšem patří všem zúčastněným, protože mluvit v angličtině a před publikem vyžaduje kromě odvahy také dostatečnou jazykovou zdatnost. Gratulujeme! 

Sdílejte!