Kniha o mně

Naši druháci se od ledna věnovali projektu Kniha o mně.V hodinách čtení představovali autory a ilustrátory svých oblíbených přečtených knih. Vyzkoušeli si stát se spisovateli a ilustrátory vlastní Knihy o mně. S nadšením se do toho pustili. V jednotlivých kapitolách psali o své rodině, škole, kamarádech, domácích mazlíčcích a zálibách.
Kapitoly ilustrovali krásnými obrázky. V některých hodinách se zamýšleli nad budoucností a vyjadřovali své představy, které pak nakreslili. Při navození atmosféry relaxační hudbou si děti představovaly, co rády cítí, vidí, ochutnávají a čeho se rády dotýkají. Zaznamenávaly své dojmy a obrázky do své knihy. Práce na projektu byla náročná, ale zajímavá. Děti se těšily, že originální knihou s fotkou a otiskem své ruky potěší nejen maminky ke Dni matek, ale i tatínky a celou svou rodinu.

Sdílejte!