Zdatní sportovci

Atletická olympiáda 1. stupně ZŠ se konala ve čtvrtek 17. května za deštivého počasí. Soutěžilo se v běhu na 50 m, ve skoku do dálky s rozběhem, v hodu kriketovým míčkem a v běhu na 600 m. Do Uherského Hradiště na atletický stadion přijelo 13 základních škol z blízka i daleka. Naši sportovci ve složení Vícha Filip, Hastík Ondřej, Hastík Jakub, Trňák Martin, Schneider Radmil, Matoušek Petr, Kaštánek Adam, Procházka Eduard, Cícha Martin, Truplová Kateřina, Cíchová Kristýna, Friedlová Leontýna, Skřivánková Tereza, Fusková Adéla, Fusková Tereza, Hájková Veronika a Slováková Magdaléna bojovali ze všech sil, aby získali cenný kov. V silné konkurenci jsme přesto dokázali uspět! Ve vytrvalostním běhu na 600 m získala zlatou medaili Tereza Fusková a bronz si odnesl Martin Cícha. V hodu kriketovým míčkem vybojovala zlato Leontýna Friedlová a stříbro Adam Kaštánek.

Děkujeme sportovcům za výbornou reprezentaci naší školy!

 

 

Sdílejte!