Statistika nuda je, má však cenné údaje…

Žáci osmého ročníku se při zpracování svých statistických šetření určitě nenudili. Ve čtvrtek 17. května jsme se sešli v jídelně školy, abychom prezentovali nejlepší statistická šetření v rámci projektu „Matematická statistika“. A jaká byla témata prezentací letošního školního roku? Převládala dovolená a prázdniny, poznávání cizích zemí, stravování a dieta, nakupování, používání sociálních sítí, značky mobilních telefonů, sporty versus PC hry, sledovanost seriálů nebo filmů, kamarádi a spousta dalších otázek.Všichni se snažili co nejlépe prezentovat svůj projekt a za to jim patří velký dík. Na některé prezentace se můžete podívat.

Jabůrková, Chybíková Tomečková, Vránová Tománek, Obdržálek Slováková, Skládalová Kníž, Regentík Hlavačková, Daníčková Endrych, Kresová Dobiáš, Skřivánek Burdová, Vopatová Březiová, Buksa Foret, Pernička Hejda, Zimčík, Habarta Broklová Tomšů, Peterka Ledabyl, Bičan Klovanič, Balvín, Kolář Mléčka, Petržel Zvardoňová, Žmolíková

Sdílejte!