Malí fotbalisté v okrese třetí

V úterý 15. května sehráli chlapci z druhého a třetího ročníku další kolo Mc Donalďs Cupu ve stejném složení jako v okrskovém kole. Zúčastnilo se osm nejlepších týmů z okresu. Nejprve nastoupili proti Havřicím (6:0). Druhý zápas s Uherským Brodem byl poněkud náročnější, chlapci však zabojovali a vyhráli 4:3. Před polednem za deště vybojovali další vítězství s Hlukem 4:3. Ze skupiny postoupili jako první a v semifinále se utkali s chlapci z Ostrožské Nové Vsi, byla to remíza 1:1,  při penaltách stálo štěstí na straně soupeřů. Chlapci za povzbuzování  trenérů i fanoušků (rodičů) nastoupili za neustálého deště k poslednímu zápasu odhodlaně zabojovat o třetí místo. Na těžkém terénu to dokázali a po kolektivní výborné hře vyhráli 2:0 (branky Petr Matoušek, Adam Kaštánek). Domů jsme odjížděli unavení a šťastní s bronzovými medailemi na krku. Chlapci si zaslouží velkou pochvalu za skvělou reprezentaci školy. Děkujeme za podporu trenérům i rodičům chlapců.

 

Sdílejte!