Atletické závody o Pohár českého rozhlasu

Odchodem velkých atletů, zejména Jakuba Kunta, poklesla výkonnost žákovských družstev naší školy v atletických závodech. Družstva byla oslabena výjezdem do Anglie a smutné je i to, že někteří žáci odmítají reprezentovat školu na veřejnosti. V každé věkové kategorii se závodů účastnilo 9 škol. Mladší žákyně obsadily 5. místo, mladší žáci 8. místo a starší žáci 6. místo. Za zmínku stojí individuální výkony Romana Vavřiníka, který vyhrál vrh koulí výkonem 12 m, a štafeta starších žáků, která si doběhla pro druhé místo.

Sestavy:

ml. žákyně – Šmídová , Buksová, Březinová, Kročová, Kusáková, Kočendová, Truplová, Mařáková, Výstupová

ml. žáci: Janoušek, Špatný, Verbík, Popelka, Balíček, Jančo, Horák, Gilk, Stejskal

st. žáci: Fryšták, Šmíd, Turčin, Vavřiník, Kozumplík, Hejda, Paška

Sdílejte!