Zelená stezka v Kunovském lese

V pátek ráno 20. dubna se všichni naši šesťáci vydali pěšky do Kunovského lesa, kde pro ně byla připravena přírodovědná soutěž ZELENÁ STEZKA. Soutěž proběhla již tradičně v rámci Dne Země. Čtyřčlenné hlídky vyrazily postupně na trať dlouhou asi dva kilometry. Cestou plnily úkoly z oblasti ekologie, odpadového hospodářství, poznávání živočichů a rostlin. Navíc měly na trati nachystaných 30 otázek o znalostech naší i světové přírody. Po sečtení všech bodů a vypsání diplomů se mohlo přistoupit k vyhlášení výsledků a předání cen. Vítězem letošního ročníku soutěže se stalo družstvo s názvem Stromečci ve složení Leopold Chrástek, Vítek Pernička, Kuba Janoušek a Adam Jakubík ze 6.B.

Počasí bylo nádherné, kolegové připraveni, děti natěšeny …  Chci poděkovat celému týmu, který se na průběhu soutěže podílel. A za mě … Budu se těšit na příští ročník s novými šesťáky, kteří touží poznat naši krásnou přírodu.

Sdílejte!