Putování pravěkem s Eduardem Štorchem

SVČ Klubko a Městská knihovna ve Starém Městě každoročně vyhlašují výtvarnou soutěž, letos s názvem Putování pravěkem s Eduardem Štorchem, v níž se měli mladí tvůrci nechat inspirovat jeho příběhy. Soutěž byla rozdělena do šesti kategorií:

1. kategorie: MŠ
2. kategorie: 1. – 2. třída ZŠ
3. kategorie: 3. – 5. třída ZŠ
4. kategorie: 6. – 9. třída ZŠ
5. kategorie: skupinová práce
6. kategorie: ostatní

Vernisáž výstavy proběhla 7. března v 16.30 hodin v knihovně ve Starém Městě, při níž došlo i ke slavnostnímu vyhlášení vítězů. Zúčastnilo se několik našich žáků z 1. i 2. stupně a hned tři žákyně zabraly přední příčky v rámci III. a IV. kategorie. Na prvním místě v nižší kategorii se umístila Alena Sluková, na druhém pak Aneta Šleglová (obě z 5. ročníku). Na 3. místě v kategorii 6. – 9. tříd se umístila Klárka Truplová ze 7. ročníku.
Holkám gratulujeme a posíláme energii a inspiraci k dalšímu tvoření!
Výstava potrvá v knihovně až do 27. dubna.

Sdílejte!