Přebor škol v šachu

V pátek 9. února se konalo v klubovně ŠK Zlín, v budově UTB, krajské kolo přeboru škol. Utkali se zde nejlepší šachisté z našeho kraje. Naše škola měla zastoupení v kategorii 1. – 5. třída a 6. – 9. třída. Mladší žáci – Jan Vávra, Klára Spáčilová, Rostislav Procházka a Eduard Procházka – po výborném výkonu obsadili nádherné druhé místo. Starší žáci – Viktorie Všetulová, Roman Lapčík, Stanislav Foltýnek, Robin Čapek a Martin Hampala – nenechali nic náhodě a rovněž se umístili na druhém místě. Všichni podali vynikající výkon a můžeme říci, že nikdo z nás rozhodně nezklamal a nezalekl se silnějších soupeřů. Velké poděkování patří také paní Mimránkové, která nás na turnaj doprovázela a skvěle nám fandila. Všichni se těšíme na Mistrovství České republiky, které se opět uskuteční ve Zlíně asi na konci června.

Stanislav Foltýnek, VIII.D

  

Sdílejte!