Ať žije karneval!

Krásně vyzdobený sál místní sokolovny v úterý 30. ledna zaplnili kovbojové, princezny, víly, piráti, zvířátka, indiáni a nejrůznější pohádkové bytosti. Naši druháci zde v pečlivě připravených maskách křepčili celé dopoledne, neboť je čekal nabitý program plný zábavy, pohybových her a soutěží. Nejdříve se pořádně zahřáli při karnevalové diskotéce. Tančilo se podle úžasné předcvičovatelky „paní Zebry“, takže tempo bylo opravdu rychlé a děti si při tanci vyzkoušely různé prvky aerobiku a zumby. Poté následovala promenáda masek a po nezbytném focení se vrhly na plnění netradičních zábavných úkolů. Na pěti stanovištích byl připraven: skok v pytlích, slalom na koloběžce, přenášení míče na tyčích, překážková dráha a balancování na lávce. Po splnění úkolů čekala na všechny drobná odměna a hlavně opět oblíbená diskotéka. Dopoledne plné dobré nálady rychle uteklo a druháci se s velkým poděkováním a pokřikem „ AŤ ŽIJE KARNEVAL!“ rozloučili s vedoucími ze SVČ Klubko, které pro ně program připravily.

[Not a valid template]
Sdílejte!