Tematické dny

V prvním pololetí proběhly dva tematické dny, které nám zpříjemnily pobyt v lavicích. V pondělí 20. listopadu byly zadaným tématem šílené účesy. Po škole chodily paní asistentky a zapojené žáky sčítaly. Nakonec bylo nejvíce žáků s šílenými účesy v 6. C, kde se zapojilo celkem 20 žáků. Druhé místo obsadila 6. B s 16 žáky a místem třetím se může pyšnit 6. A celkem se 14 bláznivými účesy.
Ve čtvrtek 21. prosince proběhl druhý tematický den –  den pohodlného oblečení. Proto jsme poslední čtvrtek před Vánoci přišli do školy v teplákových soupravách, pyžamech, mnozí zahaleni v dekách a s polštářkem pod paží. Každou třídu opět navštívili asistenti a zapisovali si zapojené žáky. Po sečtení výsledků jsme se rozhodli, že budeme výsledky vyhodnocovat také procentuálně. Vítězi tohoto tematického dne se stali žáci z 6. C, kteří měli účast 95,8 %, na druhém místě skončila třída 6. D s účastí 91,6 % a na místě třetím skončila třída 8. D s účastí 91,3 %. Výsledky se započítávají do celoroční soutěže o nejaktivnější třídu a bojujeme o poukaz na pizzu!
Děkujeme všem zúčastněným za aktivitu, paním asistentkám za pomoc a těšíme se na příští tematický den!
Váš ŽP

 

Sdílejte!