Předvánoční Ekohraní

Stalo se již tradicí, že ekotým prvního stupně si dvakrát za rok připraví dopolední Ekohraní pro své spolužáky. Na podzim se zaměřují na recyklaci a třídění odpadků, na jaro zase na poznávání přírody. 

Ekotým se každoročně obměňuje, odcházejí páťáci a přicházejí nové posily z řad čtvrťáků.  Vůbec to nevadí,  ekotým dokázal, že pracuje skvěle a sehraně i v letošní nové sestavě. Tentokrát před Vánocemi pozval do jídelny postupně čtyři druhé třídy, aby se vesele i vážně všichni zamysleli nad problematikou recyklace. Druháky čekalo celkem sedm stanovišť, které si ekotýmáci  vymysleli a sami připravili. Všem členům ekotýmu patří velká pochvala, dětem se Ekohraní opravdu líbilo.

Kromě toho právě na prvním stupni probíhá soutěž v luštění přesmyček, opět zaměřená na recyklaci. Čeká nás vyhlášení výsledků, na které se už všichni těší.

Hola, hola, radostné Vánoce vám přeje Ekoškola!

Sdílejte!