Jarmark na I. stupni

Už je tady zas předvánoční čas. A s ním přišel i tradiční jarmark pátých tříd na prvním stupni. 

Mnoho krásných výrobků, nadšení malých obchodníků, příjemná atmosféra s koledami – vánoční nálada na každého dýchala ze všech stran. Kdo zavítal ve čtvrtek dopoledne do tělocvičny, mohl obdivovat nápaditost a šikovnost našich páťáků. Ti vykouzlili rozmanité dárky, které nabízeli svým mladším spolužákům.  Vyrobili drobnůstky z různých materiálů a všechny vypadaly nádherně.  Byly k zakoupení vánoční ozdoby všeho druhu, svícny, dekorativní předměty z textilu, dřeva, skla i slámy,  voňavé pytlíčky a mýdla, chutné dobrůtky a mnoho dalších pěkných výrobků.

Dobrý pocit máme také z toho, že část utržených peněz poputuje do Afriky pro Aničku, které naše škola přispívá na vzdělání a očkování.  Jarmark se zkrátka vydařil!

Sdílejte!