Na naší škole opět zpívali slavíci

V pondělí 18. prosince se naší školou opět rozezněly krásné hlasy. Proběhlo totiž školní kolo soutěže ve zpěvu lidových písní „Zazpívej, slavíčku…“. Už od října jsme v hodinách hudební výchovy vybírali ty nejlepší zpěváky z jednotlivých tříd. Vybrat absolutní vítěze bylo takřka nemožné, konkurence byla opravdu velká. Všichni soutěžící byli připraveni bojovat a dát do zpěvu všechno. Nakonec můžeme prohlásit, že nejlepšími zpěváky a zpěvačkami lidových písní na naší škole jsou v kategorii 8. – 9. ročník Julča Luběnová (IX. A), Anička Rašticová (VIII. D), Simča Burešová (VIII. B) a Vašek Raštica (IX. D) a v kategorii 6. – 7. ročník to je Romča Běhávková (VII. C), Lucka Houdková (VII. C), Barča Šimíková (VI. A) a Eliška Smělíková (VI. C). Chci však poděkovat za odvedenou práci i ostatním zúčastněným, protože si opravdu pochvalu zaslouží. Je to Barča Šimčáková (VI. A), Ondra Horehleď (VI. D), Kája Frajtová (VII. B), Zuzka Valášková (VII. B), Kryštof Kejř (VII. C), Nikča Endrych (VIII. A), Klárka Daníčková (VIII. A), Sabča Valentová (VIII. B), Marťa Vopatová (VIII. C), Dominika Vagundová (VIII. D), Michal Fryšták (IX. A), Terka Cigošová (IX. C) a Áďa Havalová (IX. C). Vítězům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších kolech soutěže.

Sdílejte!