Okresní přebor v šachu

Okresní kolo Přeboru škol v šachu čtyřčlenných družstev proběhlo v pátek 8. prosince ve Společensko-kulturním centru ve Starém Městě. Turnaje se zúčastnilo celkem 5 družstev v mladší a 6 družstev ve starší kategorii (zúčastněné školy – St. Město, Osvětimany, Boršice u Buchlovic, Unesco Uh. Hradiště, Mařatice, Nivnice a Gymnázium Uh. Hradiště).                     

Družstvo naší školy ve složení Jan Vávra, Klárka Spáčilová, Rostislav Procházka a Eduard Procházka získalo v mladší kategorii plný počet bodů 16 a tím obsadilo 1. místo.          Ve  starší kategorii soutěžili Viktorie Všetulová, Stanislav Foltýnek, Roman Lapčík, Robert Čapek a Martin Hampala. I tito žáci získali ve starší kategorii 1. místo. Obě družstva postupují do krajského kola ve Zlíně. Blahopřejeme.

Sdílejte!