G´day! Aussie in our school….

Ve čtvrtek 7. prosince dorazila z australského Sydney Cathy, the Aussie girl, na naši školu (pozn. Sydney není hlavní město Austrálie, je největší a nejstarší, ale není hlavní město, jak se mnozí domnívají). Tato lektorka přijela v rámci spolupráce Jazykové školy Moravia Hodonín na projektový den o Vánocích v Austrálii. V rámci celého dne se  jí podařilo vyučovat žáky z pátého, šestého, osmého a devátého ročníku.

Obsahem lekcí byly Vánoce netradičně, a to v Austrálii na pláži. Tradice přijali Australané z Velké Británie a ostatních evropských měst. Zhlédli jsme krátké zábavné video, poslouchali vánoční písně a doplňovali pracovní listy s vánoční tematikou.

Největší atrakcí byli Santové, kteří dopoledne 25. prosince surfují po vlnách oceánu.

Perfect  Aussie Christmas  with surfing Santas!

 

….

Sdílejte!