Okresní finále v halové kopané

bty

V pátek hostila naše škola účastníky okresního finále v halové kopané základních škol okresu Uherské Hradiště. Na sportovní halu Širůch se sjelo 5 okrskových vítězů (ZŠ TGM Bojkovice, ZŠ Mariánské nám. Uherský Brod, ZŠ Sportovní, ZŠ Kunovice U Pálenice, ZŠ Staré Město).

V hracím systému čekaly každé družstvo 4 zápasy. Celkem se odehrálo 10 zápasů.

bty

Naši kluci po remíze 2:2 se ZŠ Kunovice a prohrách 1:7 se ZŠ Sportovní, 0:1 ZŠ Mariánské nám. Uherský Brod, 0:3 ZŠ TGM Bojkovice obsadili poslední páté místo. Vítězem se stala po dramatické remíze na skóre postupující ZŠ Sportovní před Bojkovicemi. Naši kluci i přes poslední místo podali sympatický výkon.

Sestava: Fryšták, Hřib, Lapčík, Tománek, Habarta, Hejda, Čechmánek, Pavlínek, Filip – brankař.

Sdílejte!