Předškoláci z MŠ Rastislavova navštívili hodinu tělesné výchovy 5. tříd

V úterý 14. listopadu zavítala na 1. stupeň milá návštěva, kterou s upřímným nadšením očekávaly dívky z 5. A a z 5. C. Bezmála dvě desítky předškoláků ze třídy Berušek z MŠ Rastislavova si přišly vyzkoušet hodinu tělesné výchovy. Výuka probíhala pod vedením paní učitelky 5. C v tělocvičně naší školy. Na začátku hodiny jsme se všichni seznámili a každý z malých návštěvníků dostal „průvodce“ z řad dívek, které je provázely připravenými stanovišti překážkové dráhy. Děti si vše s nadšením vyzkoušely a moc je to bavilo. Hned několikrát si prošly sedmi stanovišti, např. průlez tunelem, výstup pomocí žebřin, skluz po lavičce, válení sudů, přehazování míčem, přeskakování kruhů. Společně prožité chvíle jsme si hezky užili.

Na všechny děti ze třídy Berušek se budeme v první třídě moc těšit!

 

Sdílejte!