Halloweenské odpoledne ve školní družině

Na 31. října připadá v anglicky mluvících zemích svátek Halloween. Za posledních několik let si ale vybudoval oblíbenost i v jiných zemích a výjimkou není ani Česká republika. Proto se letos žákovský parlament rozhodl uspořádat halloweenské odpoledne pro děti z naší školní družiny.

1. listopadu ve 12 hodin započaly přípravy. Namaskovali jsme se do našich halloweenských kostýmů a nachystali si svá stanoviště.

U šéfkuchařky ježibaby děti se zavázanýma očima hádaly, jakou dobrůtku mají v puse, na stanovišti Hod sovím pařátem se trefovaly do halloweenské obruče usušeným pařátkem, u pirátů nosily oční bulvu na lžičce a překonávaly překážkovou dráhu, u upírů si vyrobily vlastní krvavý otisk a u zombíků si zašmátraly ve sklenicích a hledaly v nich sladkou odměnu za svou statečnost.

Nakonec děti zvládly všechny úkoly splnit a na každém stanovišti za svou šikovnost dostaly obrázek do svých hracích karet.

Děkujeme dětem za účast, nadšení a strávení příjemného odpoledne, paním vychovatelkám za vstřícnost a čas, který jsme mohli ve školní družině strávit. Těšíme se na nějakou další akci s dětmi z prvního stupně.

Barbora Broklová, VIII. D

Akce proběhla v rámci projektu Efektivní prevence, který je podpořený Zlínským krajem.

Sdílejte!