Divadelní sezóna zahájena

Výjimečně ve čtvrtek 2. listopadu vyjel poprvé divadelní kroužek do Městského divadla Zlín. Prvním představením byla lázeňská detektivní komedie Smrt v hotelu Alexandria. Hra nás zavedla do lázeňského města Luhačovice, přímo do čtyřhvězdičkového wellness hotelu Alexandria. Klid, pohoda, relaxace, saunování, koupání je narušeno nalezením mrtvého těla v parní sauně. Muž zřejmě dostal infarkt, ale v jeho těle našel přivolaný lékař takovou dávku drog, která byla pro muže smrtelná. Vše se začíná pomalu vyšetřovat. Celý proces ale naruší další mrtvola. Český miliardář byl podřezán. Začíná kolotoč obviňování, hosté odkrývají své masky a župany. Do případu se zakousne mladá slečna policistka, která svou mužnou neodbytností a ženskou intuicí dojde přímo k vrahovi, nebo vražedkyni? Mladí divadelníci vám doporučují na hru zajít a sami se nechat vlákat na noční wellness do Alexandrie. Můžete také tipovat, kdo z hostů stojí za vraždami.

Sdílejte!