Podzimní sběr papíru na I. stupni

Milí žáci a vážení rodiče, v úterý 17. října se uskuteční na naší škole sběr papíru. Papír vozte až v úterý 17. října od 7.00 do 7.35 a odpoledne od 14.00 do 17.00 hodin na školní dvůr. Vyučování nebude přerušeno. Balíky nemusíte vázat provázkem. Větší množství sběru (nad 30 kg) vozte prosím celý školní rok do Sběrných surovin v Uherském Hradišti, ulice Průmyslová. Tam je důležité nahlásit školu a třídu. Doklad od sběru odevzdejte třídní učitelce. Peníze za sběr ponechejte ve Sběrných surovinách.

Každá třída má možnost zúčastnit se soutěže ve sběru, získat umístění a ocenění. Třída, která odevzdá největší množství papíru, obdrží dárek. Třídy, které se umístí na druhém a třetím místě, dostanou také odměnu. Sčítají se kilogramy z podzimního a jarního sběru celkem. Děkujeme za spolupráci.

Sdílejte!