English night

V rámci týdne jazyků se v pátek 6. října konala Noc s angličtinou pro chlapce a děvčata z 8. ročníku. Žáci měli nabitý program, který začal hned v 17.00 seznámením s rodilými mluvčími ze Spojených států.

Program pokračoval volejbalovým turnajem, přípravou americké pizzy a nefalšovaných českých šneků, které děti tak milují. Děvčata z 8. B si připravila poznávací kvíz českých sladkostí a americké Coca-Coly s bezkonkurenční českou Kofolou.

Ve večerních hodinách probíhalo taneční vystoupení JUST DANCE a zpěv americké hitové písně DEMONS. I přes počáteční rozpaky se postupně zapojili všichni a vytvořili skvělou atmosféru.

Večer byl zakončen kultovním americkým filmem Forest Gump s anglickými titulky. Noc s angličtinou pro nás zůstává nezapomenutelným zážitkem v těchto chladných podzimních dnech.

 

Sdílejte!