Jdeme do finále

Na začátku školního roku jsme se rozhodli stát se další školou, která se zapsala k organizaci Škola pro demokracii. Tato organizace má pod sebou školy, ve kterých pracuje žákovský parlament. Také každoročně vyhlašuje soutěž „O nejinspirativnější projekt žákovského parlamentu“ za minulý rok. Parlamenťáci loni poctivě pracovali, mají za sebou několik úspěšných akcí a projektů, a tak jsme se rozhodli, že své štěstí také zkusíme. Největší událostí minulého roku byla pro celý parlament talentová soutěž STARák SHOW, na kterou jsme právem pyšní. Valča s Barčou obětovaly svůj čas a napsaly za parlament a jejich očima krátkou anotaci o soutěži. A dneska nám přišla výborná zpráva. Dostali jsme se mezi 10 škol, které budou bojovat o prvenství, vyhlášení výsledků v Senátu ČR a finanční odměnu. Teď nás čeká další úkol – vytvořit tak poutavé video, aby oslovilo širokou veřejnost i odbornou porotu. Držte nám palce, počítáme s Vaší pomocí.

Sdílejte!