Zábavná Klubkiáda prvňáčků

V úterý 19. září se všichni žáci 1. tříd sešli na školním hřišti, aby si vzájemně poměřili síly při netradiční olympiádě. Čekalo na ně celkem 5 soutěžních disciplín: hod prostěradlem, lyžování, prolézání tunelem, hod míčů nohama do bedny a skok z místa s velkým batohem. Děti si tak zasportovaly a zároveň se i pobavily. I když počasí nebylo úplně ideální, přesto jsme byli rádi, že nepršelo.

Na stupních vítězů se umístila tato děvčata: 3. místo – Nikol Sušilová, 2. místo – Justýna Čepová, 1. místo – Karolína Fikesová.

Z chlapců byli nejlepší: 3. místo – Tomáš Jaroslav Kalina, 2. místo – Bruno Marek, 1. místo – Josef Kubela. Gratulujeme vítězům i všem zúčastněným, kteří obdrželi účastnický list a malou odměnu. Velké poděkování si zaslouží i pracovnice SVČ Klubko, které pro nás tuto akci připravily.

Sdílejte!