Návštěva páťáků

Ve čtvrtek 22. června měli žáci pátých tříd ze ZŠ Jalubí a ZŠ Staré Město možnost navštívit budovu druhého stupně naší školy. Přišli si totiž obhlédnout terén, kam nastoupí po prázdninách. Nabitý program si pro ně připravili žáci letošních šestých ročníků. Na páťáky čekala prohlídka školy, seznámit se mohli s odbornými učebnami, tělocvičnou a školní jídelnou. Zajímavou podívanou připravily pro budoucí žáky 2. stupně paní učitelky Kardosová a Mlčúchová, které v učebnách chemie a fyziky předvedly pokusy. Šesťáci si pro nové žáky přichystali také akční hodinu plnou her a zábavy. Hrál se Riskuj, luštily se křížovky, plnily úkoly na stanovištích atd. Doufáme, že se našim budoucím šesťákům u nás zalíbilo, a přejeme jim úspěšný start v novém školním roce.
[Not a valid template]
Sdílejte!