Sportovní hry žactva

SAMSUNG

V pátek se žáci 2. stupně naší školy zúčastnili sportovního dopoledne v areálu městských sportovišť v Uherském Hradišti. Jako každoročně, tak i letos, jsme se zúčastnili turnaje v plážovém volejbalu a turnaje v kopané ve dvou kategoriích. Do turnaje v plážovém volejbalu, který naše škola i pořádala, jsme sestavili dvě družstva. A obě uspěla na výbornou… Terka Hrňová, Kuba Kunt a Honza Janík skončili na 2. místě, Kačka Čejková, Ondra Turčin a Vojta Zábranský nakonec vybojovali 3. místo z osmi družstev. Mladší fotbalisté (6. – 7. ročník) nepostoupili z těžké skupiny a celkově obsadili 5. – 6. místo. Úspěšnější byli starší kluci, kteří s přehledem zdolali všechny soupeře a celý turnaj vyhráli. Počasí bylo trochu aprílové… Chvíli poprchalo, chvíli svítilo sluníčko, chvíli mraky… Dokonce se muselo sportování na půl hodiny přerušit kvůli prudkému dešti, který zahnal všechny sportovce pod střechy. Nakonec se vše podařilo dohrát, rozdat všechny poháry a ceny…  A my už se budeme těšit na další ročník…

 

Sdílejte!