Atletická olympiáda I. stupně

V Uherském Hradišti 19. května Městský atletický areál patřil žákům I. stupně. Soutěžilo 15 škol v pěti disciplínách: běh na 50 m, skok do dálky, hod míčkem, běh na 600 m a štafeta 4x60m. Naši školu úspěšně reprezentovalo 16 žáků. Nejlepšího umístění dosáhli: Martin Cícha – 1. místo ve vytrvalostním běhu, Leontýna Friedlová – 1. místo v hodu míčkem, Adam Kaštánek – 1. místo také v hodu, Evelína Tichá – 2. místo ve skoku do dálky, na 2. místě se umístila štafeta mladších chlapců (Cícha M., Vávra V., Kaštánek A., Giesl M.) a 3. místo získal ve sprintu Adam Bureš. Dále se umístila štafeta starších chlapců (Bureš A., Popelka M., Verbík L., Jančo P.) na 4. místě, na 5. místě Adéla Fusková v běhu na 600 m, pátý byl Marek Popelka ve skoku dalekém a šestá Aneta Vávrová v běhu na 50 m, mladší dívky (Vávrová A., Tichá E., Friedlová E., Burešová S.) byly sedmé ve štafetě. Všem žákům děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Sdílejte!