Opustila nás hvězda STARák SHOW

„V úterý 9. května v podvečerní hodině nás opustil čtyřnohý vítěz soutěže STARák SHOW. Z videa, které jsem do soutěže sestříhala, jste si asi všimli, že Lamurek byl pro mě vším. Pořád mi nejde z hlavy, že už na mě ve stáji nečeká. Že už nikdy nezažiji pocit sedět na jeho hřbetu a užívat si vyjížděk nad Starým Městem.
Byl jsi první kůň, který mě naučil držet se a nepadat. První, který dokázal, že i přes jakoukoli nemoc je možné bojovat a neprohrát. První, který mi dokázal, že nevzdat to je vítězství. Když mi to volali, myslela jsem, že je to jen hloupý vtip. Nemohla jsem tomu uvěřit, když jsem otevřela dveře od stáje a ty jsi tam ležel… Pořád tomu nevěřím. Tolik jsem se těšila zpátky do sedla, až budeme zase jezdit na vyjížďky, závodit, účastnit se dalších soutěží, jako byla STARák SHOW. Byli jsme dva… dva na všechno… na lásku, na život, na BOJ i BOLEST… na hodiny štěstí.
Dva na výhry i prohry, na život a na smrt – DVA! Člověk umírá tolikrát, kolikrát ztratí přítele.
Už teď mi chybíš. Ať tam nahoře jen létáš!“ svěřila se nám jeho jezdkyně a vítězka I. ročníku talentové soutěže STARák SHOW Aneta Hájková.

Na Anetčinu cestu s L´amourem se můžete podívat ve videu.

V těchto těžkých chvílích přejeme Anetce sílu postavit se novým výzvám a nebát se pustit si později do svého života dalšího čtyřnohého přítele. Někde čeká nový parťák, z jehož hřbetu bude všechno hned veselejší.

Sdílejte!