Okresní finále McDonald´s Cup

Přes sychravé počasí se dne 9. května žáci prvního stupně naší školy zúčastnili soutěže Mc Donald’s Cup. Jednalo se již o okresní kolo, které se konalo na Městském fotbalovém stadionu M. Valenty, do nějž z naší školy postoupil jak tým skupiny A (2. – 3. třída), tak i skupiny B (4. – 5. třída). V obou skupinách byly vždy 4 týmy z našeho okresu. Přes nepříznivé povětrnostní podmínky šly oba naše týmy do zápasů s vervou a 100% nasazením. Snaha se ovšem více vyplatila mladším fotbalistům, kteří postoupili až do finále tohoto okresního kola. V něm se utkali s týmem ZŠ Sportovní  Uherské Hradiště. Přes svůj vynikající výkon nevyhráli, ale skončili na fantastickém druhém místě. I když se jednalo o nepostupové místo, radost z umístění a medailí byla veliká.  Reprezentantům naší školy a zároveň fotbalistům, kterými jsou v kategorii A (2. – 3. ročník) Jakub Hastík, Ondřej Hastík, Vojtěch Vávra, Jonáš Martínek, Petr Matoušek, Martin Cícha, Vladimír Pavlica, Adam Petřík, Miroslav Preclík a Michal Huňka, Richard Slováček a v kategorii B (4. – 5. ročník) Filip Horák, Adam Bureš, Marek Popelka, Jakub Hájek,  Adam Neubauer, Lukáš Verbík a Ondřej Koubek, patří veliká gratulace! Díky patří i trenérům Jiskry Staré Město za podporu fotbalistů. Nesmíme zapomenout na rodiče a příbuzné, kteří naše fotbalisty přišli podpořit přímo na stadion.

Sdílejte!