Mc Donald’s Cup – okrskové kolo

Ve dnech 2. a 3. května se žáci prvního stupně naší školy zúčastnili soutěže Mc Donald’s Cup.  Hráči v kategorii A zahájili soutěž s týmem ze ZŠ Březolupy, který porazili hladce 11:0. Dalším soupeřem byla ZŠ Sportovní, které náš tým podlehl 2:1. Pak již následovala série vítězství – se ZŠ Jarošov 4:0, se ZŠ Uh. Ostroh 5:1 a se ZŠ Velehrad 6:0. S těmito vynikajícími výsledky se naši fotbalisté probojovali do závěrečné části turnaje, kde se již hrálo o postup do okresního kola. Soupeřem nám byla ZŠ Za Alejí, kterou kluci porazili 9:0. Tím se tým kategorie A kvalifikoval do okresního finále, které se uskuteční na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uh. Hradišti. Také fotbalisté v týmu kategorie B předvedli vynikající výkon 3. května a rovněž postoupili do okresního finále. Reprezentantům naší školy a zároveň fotbalistům, kterými jsou v kategorii A (2. – 3. ročník) – Jakub Hastík, Ondřej Hastík, Vojtěch Vávra, Jonáš Martínek, Petr Matoušek, Martin Cícha, Vladimír Pavlica, Adam Petřík, Miroslav Preclík a Michal Huňka a v kategorii B (4.-5. ročník) – Filip Horák, Adam Bureš, Marek Popelka, Jakub Hájek, Patrik Pelikán, Adam Neubauer, Lukáš Verbík a Ondřej Koubek, patří veliká gratulace! Rovněž velké díky patří trenérům Jiskry Staré Město za podporu fotbalistů a pořadatelům soutěže za organizaci celé akce. Těšíme se na okresní finále!

Sdílejte!