Znovu na stupních vítězů

V úterý 28. března proběhl na naší škole již 20. ročník okresního kola soutěže v informatice. Soutěže se zúčastnilo celkem 22 žáků z 10 škol. Naši školu reprezentovaly tři žákyně z 9. D: Ludmila Gieslová, Veronika Hájková a Alžběta Pleváková. V první části soutěže si v testu a křížovce žáci vyzkoušeli svoje teoretické znalosti, druhá část už byla praktická. V ní se snažili co nejlépe upravit podle předlohy text v textovém editoru. Všichni žáci byli velmi šikovní a snaživí. A jak dopadly naše žákyně?
Děvčata si vedla velmi dobře a stejně jako v loňském roce skončila na stupních vítězů. Alžběta Pleváková se umístila na 1. místě, Veronika Hájková na 2. místě a Ludmila Gieslová na velmi pěkném 10. místě. Všem blahopřejeme k pěknému umístění v okresním kole a přejeme stejný úspěch i u přijímacích zkoušek.

Sdílejte!