Halová atletika prvního stupně

Dne 21. března patřila Sportovní hala v Uherském Hradišti žákům I. stupně. V halové atletice soutěžilo 20 škol okresu v pěti disciplínách: běh na 30 m, skok z místa, hod míčkem, běh vytrvalostní a štafeta. Závody probíhaly ve dvou kategoriích: mladší žáci (2. a 3. ročník) a starší žáci (4. a 5. ročník). Naši školu reprezentovalo 16 žáků. Nejlepšího umístění dosáhla za mladší žákyně v hodu míčkem Leontýna Friedlová (1. místo), za mladší žáky v hodu míčkem Adam Kaštánek (1. místo) a ve vytrvalostním běhu Ondřej Hastík (3. místo). Za starší žáky to byli ve skoku z místa Ondřej Špatný (2. místo) a v běhu na 30 m Jakub Hájek (3. místo). Všem vítězům blahopřejeme a přejeme mnoho dalších sportovní úspěchů.